A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

5 tipů, jak žít ve spokojeném a vyrovnaném partnerském vztahu

Na začátku každého vztahu stojí velká zamilovanost, touha být s druhým neustále a trávit čas jen spolu. Po letech vztahu a společného soužití se však prvopočáteční stav mění. O partnerský vztah je potřeba pečovat, aby zůstal šťastným a spokojeným. Jak na to?

Čas jen pro sebe

V dlouholetém vztahu je nesmírně důležité to, abyste trávili čas společně, ale také každý sám. Dopřejte si proto pravidelně čas, který strávíte bez partnera či partnerky. Neztratíte tak sami sebe a vždy se budete na svou druhou polovičku více těšit. Vyrazit můžete s kamarádkami na wellness víkend nebo si s přáteli užít festival. Čas, který strávíte sami se sebou je velmi důležité pro zachování duševní pohody a vyrovnaného vztahu.

Společně strávený čas

Důležitý je nejen čas, který strávíte každý sám, ale také čas, který strávíte se svým partnerem společně. Pokud na sebe pravidelně nemáte čas, snažte si s partnerem najít společný koníček či vyrazit na krátkou dovolenou. Bez společně trávené času váš vztah nebude šťastným.

Připomínejte si

Nezapomeňte si s partnerem i po letech vztahu říct, jak moc vám na sobě záleží a že se stále milujete. Partnerovi to můžete povědět napřímo, skrze překvapení či dárek.

Zkuste oživení

Aby byl váš partnerský život spokojený, měli byste dbát i o váš sexuální život. Bez toho nebude žádný vztah šťastný a vyrovnaný. Pokud už to ve vašem vztahu není jako dříve, vyzkoušejte oživení. Stačí pořídit erotické prádlo, erekční kroužky apod. Díky tomu bude váš sexuální život zase v kondici. Erotické pomůcky jsou vám navíc domů doručeny diskrétně, nemusíte se tak ničeho obávat.

Trocha adrenalinu

Možností pro vás může být i to, že si s partnerem projedete společným adrenalinovým zážitkem, který vaše vztahy utuží. Může se jednat o jednorázový adrenalinový zážitek či se vydat na dovolenou na vlastní pěst. Právě takové zážitky upevňují partnerské vztahy a prozkouší jejich sílu.