A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Betonové desky – jakou mají funkci?

Zamyslet se nad tím, jak bude vypadat váš plot, nemusí být úplně jednoduché. Spousta lidí totiž má zažitou představu, že ploty domům spíše škodí, než pomáhají. Celkový vzhled mohou leckdy pohřbít, znehodnotit nebo jej rapidně snížit. A nechcete přeci, aby váš dům, který jste pracně opravovali a vybírali tu nejlepší barvu, fasádu a vše okolo, zničil plot, který není zrovna nejmodernější. A existuje vůbec hezký a moderní plot? Ty betonové mají hodně co do sebe, můžete si zvolit vzhled, sílu a podle toho už jednoduše doladíte k domu. Co však taková betonová deska? Jak ta umí přispět k celkovému vzhledu vašeho plotu?

Bez desky to nebude ono

Desky z betonu můžeme označit za pilíře nebo základní prvek betonových plotů. Právě s nimi si zajistíte dostatečné a potřebné soukromí, které chcete okolo svého vlastního domu vytvořit. Máte v okolí zvědavé sousedy, kteří ze všeho nejraději žijí cizí životy? Neustále se k vám snaží proniknout, a když už to nejde zdvořilostní návštěvou, alespoň se snaží okukovat váš život přes plot. Také kolemjdoucím to nedá a otočí hlavu k vám? Nikomu není příjemné, aby jej takto někdo pozoroval. A právě betonové desky tomu umí pomoci. Zasouvají se do drážek mezi jednotlivé betonové sloupky.

Desky jsou bytelné, k dispozici v několika základních provedeních, takže stačí vybrat takovou, která se vám líbí, která je vhodná pro váš dům, chatu, chalupu nebo jinou nemovitost. A betonový plot bude nejen chránit vaše soukromí před cizími, ale také váš pozemek a dům od případných nájezdů zlodějů a jiných nenechavců, kteří by se rádi obohatili na cizí, tedy váš, úkor. Kromě desek a plotů si můžete vybrat také potřebné betonové sloupky. Váš dům tak získá úplně nový vzhled.