A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Bezúdržbový, odolný a moderní: Vsaďte na kovový plot

Ať už hledáte oplocení k rodinnému domu, průmyslovému areálu či administrativní budově, měli byste popřemýšlet nad kovovým oplocením. Právě to je zárukou odolnost, dlouhé životnosti, moderního vzhledu a bezúdržbovosti. Vsaďte i vy při výběru na kovové oplocení.

Volba kovu

Při volbě oplocení máte na výběr z různých materiálů. Jedná se o oplocení dřevěné, betonové, kovové či obyčejné pletivo. Kovový plot však oproti ostatním druhům oplocení vyniká svou odolností, a to proti vnějším vlivům i vlivům mechanickým, dlouhou životností a pevností. Kovový plot prostě vydrží desítky let, vypadá moderně a nemusíte se o něj nijak zbytečně preventivně starat. Kovové plotyse hodí k tradičním rodinným domům, moderním stavbám a poslouží i k oplocení průmyslového areálu.

Vsaďte na kvalitu

Při výběru kovového oplocení byste měli vsadit především na kvalitu. Tu vám nabízí plotybohumin.cz, které se zabývají výrobou bezúdržbového kovového oplocení již více než 10 let. Mají za sebou stovky úspěšných realizací v oblasti rezidenčního i průmyslového oplocení. Skvělé je, že spolehlivou konstrukci jednotlivých výrobků vždy optimalizují pro každý projet samostatně. Díky tomu se efektivně přizpůsobují vašim požadavkům. Při navrhování nových výrobků a výrobních postupů kladou důraz na maximální dlouhodobou spolehlivost, korozní odolnost a bezpečnost při užívání.

Ten pravý pro vás

I v oblasti kovových plotů máte na výběr z řady různých designů. Kovové oplocení je nabízeno v 16 designech v rámci tří konstrukčních řad. Jednotlivé konstrukční řady se poté liší volbou kovových profilů i konstrukčním řešení. Skvělé je, že svislé pruty lze volitelně zakončit ozdobnými hroty z rozmanité nabídky. Každý kovový plot tak může být originálem. Prohlédněte si pro představu moderní ploty kovové fotogalerie. Ucelený systém kovového oplocení zahrnuje plotové pole, křídlové brány, posuvné brány, branky a kovové sloupky.