A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Catering pro velké akce se neobejde bez kelímků

Obsluhovat mnoho lidí je někdy náročné, ale pokud je vše dobře připravené, je možné zvládnout jakýkoliv počet lidí bez problémů. Zajištění občerstvení na velkých akcích s sebou nese povinnost postarat se, aby na akcích nebyly odpadky, které by mohly být překážkou, proto je důležité mít dostatek odpadkových košů. Dále je nemyslitelné pro občerstvení používat nádobí ze skla či porcelánu. Při rozbití by se stalo nebezpečím pro ostatní, navíc by bylo velmi nákladné pořizovat na akci takové množství nádobí a zajistit i jeho mytí.

Společnost Jarico pomůže

Nejlepším pomocníkem všech pořadatelů akcí je společnost Jarico, která nabízí široký sortiment potravinářských a gastro obalů. při podávání jídel můžete využít její papírové nádobí, misky a tácy z EPS, BIO nádobí a příbory, jednorázové nádobí a mnoho dalšího. Pro účely občerstvení se neobejdete zejména bez kelímků. Nápojové kelímky jsou potřeba, protože lidé potřebují zejména pít.

Kelímků existuje celá řada a před akcí je vhodné se rozhodnout, jaké druhy pro vás budou nejideálnější. Nejčastěji používaným sortimentem jsou plastové kelímky a to zejména kvůli své nízké pořizovací ceně a také kvůli širokým možnostem použití. Můžete je vybírat v průhledném nebo bílém provedení, dokonce se nabízí i odolnější, hnědo-bílé kelímky pro teplé nápoje. Pokud budete mít na akci bar, kde chcete lidem podávat různé koktejly, míchané nápoje nebo smoothie, tak oceníte pevnější plastové kelímky PET a KRYSTAL. Jsou zesílené, takže se s nimi lépe pije a máte u nich možnost přiklopit je vypouklým nebo rovným míčkem. Pokud chcete univerzální kelímky pro teplé i studené nápoje, ideální volbou jsou papírové kelímky. Na výhradně teplé nápoje následně oceníte nejlépe termo kelímky z EPS. U kelímků je samozřejmě možnost objednání v různých velikostech.