A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Chorvatské ostrovy nabízejí klid, čisté moře a krásnou přírodu

Hledáte místo, kde můžete strávit dovolenou v klidu, obklopeni přírodou a čistým mořem? Popřemýšlejte nad dovolenou na jednom z chorvatských ostrovů. Nejenže se na ně dostanete snadno autem, ale nabízí strávení dovolené v opravdovém ráji.

Dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku pro vás skýtá řadu výhod. Snadno zde totiž najdete ubytování v apartmánech. Právě tento typ ubytování se velmi vyplatí, jelikož platíte za celý apartmán, ve kterém může bydlet několik osob. Ceny za ubytování v Chorvatsku jsou navíc velmi nízké. Co se týká chorvatských ostrovů, můžete na nich bydlet v apartmánech, hotelech či kempech obklopeni přírodou. Objevte možnosti, které vám nabízí ubytovaní chorvatsko.

Na dovolenou autem

Výhodou dovolené v Chorvatsku je jistě i to, že se dá cesta do této země absolvovat autem. Nemusíte shánět letenky pro celou rodinu a připlácet za zavazadla, což je tím nejdražším. Vše pohodlně naskládáte do auta, a můžete s celou rodinou vyrazit směr Chorvatsko. Za pár hodin jízdy se již můžete těšit z krásného moře a sluníčka.

Chorvatské ostrovy

I když je samotné Chorvatsko zemí opravdu krásnou, chorvatské ostrovy nabízí učiněný ráj na zemi. Chorvatsko ostrovy jsou pro vás skvělou volbou. Naleznete na nich totiž klid a pláže, na kterých nepotkáte ani živáčka. Okouzlí vás přírodní rozmanitost chorvatských ostrovů, skaliska a azurově modré moře. Chorvatských ostrovů je celkem 78. Mezi největší patří Krk, Cres, Brač, Hvar a Pag. Navštívit můžete však i některý z menších ostrůvků, například Žut, Iž, Vir či krásnou Korčulu a Mljet, ty už jsou však o něco větší. Chorvatské ostrovy mají zvláštní kouzlo a nabízí jedinečně strávenou dovolenou, přitom za skvělou cenu. Neváhejte proto již a zarezervujte si ubytování na jednom z chorvatských ostrovů včas.