A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Darujte vašemu partnerovi opravdu nevšední dárek

S výběrem dárků je to vždy zapeklité, a to zvláště s dárky pro muže. Jen těžko vymyslíte dárek, který by vašeho partnera opravdu překvapil a zároveň potěšil. Přinášíme vám však několik tipů na nevšední dárky, které by jistě stály za zkoušku.

Trocha adrenalinu

Většina mužů patří mezi příznivce adrenalinových zážitků, a to v menší či větší míře. Na základě toho, do jaké skupiny váš partner patří, mu můžete vybrat vhodný adrenalinový zážitek. Pro jemnější povahy postačí třeba několik hodin v jumping aréně či sjezd na kolech. Pro větší příznivce adrenalinu je skvělou volbou například pobyt v surfaréně, zkouška volného pádu, bungee jumping, seskok padákem či řízení opravdu jedinečného luxusního automobilu. Zakoupit dnes můžete také například projížďku na čtyřkolkách či v tanku.

Nevšední relaxace

Pokud je váš muž velmi unavený z práce, dopřejte mu dárek v podobě kvalitní relaxace. Jednat se může o párové masáže, čokoládové masáže, wellness víkend, pobyt v solné jeskyni či můžete vyzkoušet kryoterapii. Relaxace dodá vašemu partnerovi sílu a dopřeje si také trochu času pro sebe.

Intimní překvapení

Chcete-li partnera opravdu potěšit, dopřejte mu intimnější překvapení. Ideální volbou je například erotické prádlo. Právě to každého partnera náležitě potěší a přinese vášeň do dlouholetého vztahu. Zvolit však můžete třeba i erekční kroužky. Skvělé je, že si dnes veškeré erotické pomůcky můžete velmi diskrétně nechat zaslat až k vám domů. Stačí je jednoduše objednat z internetu.

Zážitek

Ideálním dárkem je vždy samozřejmě zážitek, ať už v podobě kulturní, sportovní, gastronomické apod. Darovat můžete například kurz vaření kávy, sportovní projížďku, lístky na oblíbenou kapelu či divadelní představení. Zážitky vám zůstanou na celý život, věci se brzy ztratí či rozbijí.