A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Dokonalá dámská garderóba pro letní období

Co rozhodně nesmí chybět v žádném letním šatníku? Kromě klasických letních šatů jsou to halenky, trička, kraťasy, sukně a dámské tuniky. Jsou to kousky oblečení, které se dají velmi snadno kombinovat a díky tomu budete mít pokaždé originální a neokoukaný outfit, který snadno vytvoříte pro jakoukoli příležitost.

Sukně jako královna dámského šatníku

Dámské sukně jsou kousek oblečení, který lze kombinovat s halenkou, tričkem, tílkem, topem či tunikou. Možností je nepřeberné množství, proto by tento kousek neměl rozhodně chybět v řádném dámském šatníku. Vybírat si můžete sukně různých délek, střihů i materiálů. Sukně sluší ženám štíhlým i těm se širšími boky, jen je potřeba zvolit ten správný střih či vzor, který podtrhne přednosti a skryje drobné nedokonalosti.

  • Tipy pro vás

Téměř univerzálním typem jsou sukně pouzdrové, které sluší opravdu každé ženě, jen je potřeba vybrat ten správný druh materiálu. Pokud máte postavu typu jablko, zvýrazní vaše štíhlé nohy, u postavy typu hruška zase zdůrazní úzký pas. Pokud máte postavu štíhlou, můžete sáhnout do nabídky materiálů elastických. V případě, že máte v oblasti břicha, boků či stehen drobné nedokonalosti, volte materiály pevnější či elastické pouze lehce.

Buďte originál a IN

Každá žena chce být nejen krásná, ale také originální a to se týká i oblékání. Žádnou nepotěší, pokud někde na ulici potká někoho, kdo má stejná kousek oblečení. To se vám nemůže v žádném případě stát, pokud si budete jednotlivé kousky vybírat v second handu. Nemusíte se obávat si zde jakýkoli kousek oblečení pořídit. Nesetkáte se zde s žádnými obnošenými a sepranými kousky. Onlin Sekáč veškeré zboží pečlivě kontroluje, prohlíží a třídí. Každý kousek nafotí a dokonale popíše. Vy tak máte jistotu, že si vyberete pouze oblečení, které bude jako nové a dokonale vám padne.