A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Dopravní značení vám obstará zkušená společnost

Jediná chybějící dopravní značka by mohla způsobit mnoho dopravních nehod. Dopravní značení je nesmírně důležité. Každý motorista musí znát všechny dopravní značky, aby byl správně informovaný a neudělal chybu. Každá obec by měla mít zajištěné dopravní značení a měla by také spolupracovat se specializovanou firmou, která umí všechny služby v oblasti dopravního značení zajistit. Specialistou je v České republice společnost TOP Znak s.r.o. , která na svých stránkách Topznak.cz nabízí širokou škálu svých služeb.

Dopravní značení prodává, pronajímá i instaluje

Hledáte dopravní značení Praha nebo snad pro jiné obce? Pro společnost to není žádný problém. Na stránkách najdete eshop, kde si můžete koupit jak všechny druhy svislého dopravního značení, tak i dopravní zařízení, zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy, příslušenství a různé komponenty.

Potřebujete zajistit montáž nebo demontáž dopravního značení? Společnost vám to zajistí se vším všudy. Postará se o kompletní realizaci SDZ, od výkopu až po osazení sloupku a montáž příslušné značky. Montuje také pevné a sklopné parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací prahy, vodící prahy a carstopy. Rovněž montuje balisety a postará se o demontáž zastaralého dopravního značení.

Pokud je vaším cílem pronájem dopravního značení, společnost vám zajistí jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem, který se vztahuje na veškeré SDZ, plastové směrové desky Z4, leitboye Z5, přechodné vodorovné dopravní značení, přechodové lávky, plastové a kovové zábrany, světelnou signalizaci a plastová svodidla plněná vodou. Služba zahrnuje dopravu značení až na místo, kde se řádně nainstaluje podle projektu DIO. Bude probíhat každodenní kontrola značení a pravidelná údržba, aby bylo stále v provozuschopném stavu. Když už nebude značení potřeba, tak se vozovka uvede do původního stavu.

Navštivte web společnosti Topznak.cz, kde naleznete více informací kontakt a také ukázku referencí.