A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Erotikou nabitý večer – co můžete vyzkoušet?

Přemýšlíte, že si uděláte s partnerem nebo partnerkou hezký večer a ještě hezčí noc? Vyrazíte spolu na večeři, pak možná do kina nebo do divadla. Doma si otevřete láhev vína a třeba si ještě popovídáte. Nebo máte na mysli něco úplně jiného? Třeba návštěvu ložnice, kde však rozhodně nemíníte jít spát? Chcete využít dobré nálady, pohodového večera nebo jednoduše chvíle, kdy jste spolu a nemusíte myslet na to, co koupit v obchodě, kdy pustit pračku nebo jestli děti mají všechno připravené. Takové večery by si měli partneři užívat pravidelně.

Erotikou protknutý večer a noc

Přeci jen, občas vypnout a neřešit, co je doma, co se musí koupit nebo co budete vařit, to potřebují všichni. Chcete si klasické milování zpestřit a okořenit? Nemusí to být jen běžné a klasické pohyby, které už znáte zpaměti a víte, co se druhému líbí a co ne. Dejte si na čas! Můžete vyzkoušet spoustu věcí, o kterých zatím jen fantazírujete, nejrůznější polohy a podobně. Máte večer jen a jen pro sebe, tak proč si to opravdu neužít?! Ženy se budou jistě dobře cítit, když si na sebe obléknou erotické prádlo, které je udělá ještě přitažlivějšími a sexy. A muži? Ty jistě potěší, že si žena kvůli nim oblékla tento velmi svůdný kousek.

Chcete si užít vášnivou noc? Mnozí muži mohou mít obavy z toho, že dospějí k vyvrcholení velmi rychle a ženy si neužijí sex takový, jaký jej chtějí. Dá se tomu nějak zamezit a vyřešit? Možná může pomoci erekční kroužky. Jde o malé kroužky, které se nasadí na penis. Tato erotická pomůcka vytváří umělou zábranu odtoku žilní krve. Topořivá tělíska se plně prokrvují a díky tomu se zlepšuje a zvyšuje erekce. Existuje několik typů kroužků – utahovací, pružné, vibrační a mnoho dalšího. Můžete vybírat z široké škály erotických pomůcek ty pravé pro vás.