A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Hledání práce v Polsku a v Česku je velmi podobné

Mnoho lidí tráví mnoho času v práci, která je nenaplňuje a odměna za práci neodpovídá jejich požadavkům. Proč v takové práci setrvávat, když je na trhu tolik zaměstnavatelů, kteří hledají zaměstnance na pozice, které je zajisté budou bavit více. Také je mnoho lidí, kteří nemají žádnou práci. Změna zaměstnání nebo nalezení nového zaměstnání, to se může zdát jako složitá cesta, ale ve skutečnosti může být usnadněna, když budete hledat správným způsobem.

Nalezení práce v Polsku

Praca, jak se v Polsku práci říká, se v této zemi hledá stejným způsobem, jako v České republice. Většina lidí využívá pracovní portály. Je to pochopitelně i ta nejlepší cesta, protože drtivá většina zaměstnavatelů hledá své potenciální zaměstnance právě zde. Pokud jste se rozhodli z jakéhokoliv důvodu hledat práci v této zemi nebo chcete svým polským přátelům či příbuzným poradit vhodný způsob hledání zaměstnání, ideální volbou je portál Hitpraca.pl. Jde o jeden z největších pracovních portálů, kde neustále přibývá velké množství nabídek zaměstnání z celého Polska.

Zájemci si mohou vyhledávat práci podle své lokality i podle oboru. Jestliže je pro ně důležitá praca Gdańsk, stačí vybrat tuto lokalitu a také okruh, v jakém se má práce hledat. Zobrazí se vám nabídky práce, od těch nejnovějších až po starší. Jelikož nabídky přibývají neustále, nejlepší volbou je pravidelné sledování nabídek a pohotové reagování na všechny, které vás osloví.

Portál je velkou příležitostí i pro firmy, které hledají zaměstnance v Polsku. Zatímco je přidávání inzerátů na mnoha webech placené, na webu Hitpraca.pl můžete zadávat inzeráty zcela zdarma a rychle tak najít potřebné zaměstnance.

Pokud není vaším cílem práce v Polsku, ale v České republice, neváhejte navštívit českou verzi portálu Hitprace.cz.