A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Jak legálně podnikat offshore

Daňový ráj, daňové optimalizace, ochrana soukromí, zóna volného obchodu. To je výčet pojmů, které mají jednoho společného jmenovatele, kterým je offshore společnost. Offshore podnikání se od běžného podnikání liší tím, že podnikatel neboli investor podniká ve své domovské zemi, ale daně odvádí ve třetí (proto offshore) zemi. Hlavní motivací takové podnikatelské činnosti je daňové zvýhodnění a proto se o těchto zemích mluví jako o daňových rájích.

Výhody offshore podnikání

Daňový ráj nebo také zóna volného obchodu poskytují zahraničním investorům možnost ušetřit na daních a také zde mají chráněn svůj majetek. Výhody z této podnikatelské činnosti mají ovšem i samotné třetí země, neboť zahraniční investoři jim přinášejí kapitál, který pomáhá rozvíjet tamní ekonomiku a tím zlepšovat životní úroveň místních obyvatel.

Jak offshore společnost založit

Běžný podnikatel se neobejde bez pomoci odborníků na offshore podnikání. Může se obrátit na tým expertů a poradců v oblasti zahraničního podnikání a mezinárodního daňového plánování, kteří jsou sdruženi ve společnosti Winston Wolfe & Co. Tato společnost zakládá firmy v daňových rájích, otevírá bankovní účty a poskytuje doprovodný administrativní servis. Veškerá činnost je založena na diskrétnosti a vysoké kvalitě. Společnost Winston Wolfe & Co. je registračním agentem licencovaným vládou Spojených arabských emirátů a sídlí přímo v Dubaji.

V čem vám společnost Winston Wolfe & Co. pomůže?

Díky síti kontaktů s místními bankami, úřady, ministerstvy, ambasádami a dalšími institucemi, kterou si pracovníci společnosti za několik let vybudovali, pomáhají zakládat offshore společnosti. K jejich činnostem patří také vyřizování víz, povolení k trvalému pobytu a poskytování právního a daňového poradenství. Důležité je také to, že zájemci společnost pomůže vybrat vhodnou zemi pro založení offshore společnosti z hlediska jeho podnikatelského zaměření. Pracovníci společnosti vám ušetří čas a provedou vás celým procesem od otevření bankovního účtu až rozjezd offshore podnikání.