A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Jak řešit poruchu notebooku?

Také vás jímá hrůza při představě, že se váš notebook z ničeho nic porouchá a vy budete mít plnou hlavu starostí, jak jej co nejrychleji opravit? V dnešní době už je tato starost naprosto zbytečná, protože pomocí kurýrní služby máte svůj opravený přístroj za pár dnů zpět, ať jste z jakéhokoliv koutu naší země. Jak tedy postupovat?

Servis notebooku za pár dní?

Potřebujete svůj přístroj mít během pár dní zpátky, a zároveň byste rádi předem znali cenu za opravu? Není nic jednoduššího, než servis notebooku Acer a dalších značek. Během pouhých pár kliknutí na internetu si objednáte opravu a noťas vložíte do krabice. Tím to pro vás všechno končí. O nic dalšího se již starat nemusíte. Zvolíte místo, na které má přijet kurýr a pokud zrovna nejste doma, pověříte naprosto kohokoliv, aby krabici kurýrovi předal. Za pár dní jej máte opravený zpět. A cena?

Jak je to s cenou, když je notebook pokažený nebo politý?

Na rozdíl od servisů, které vyměňují celé části notebooků, jelikož nemají dostatek znalostí pro detailnější opravu, servis poskytující opravu, když potřebujete vyřešit politý notebook nebo jakékoliv jiné poškození, dokáže vyměnit jen dílčí komponenty. A cenu opravy znáte vždy předem! Jednoduše si objednáte opravu, kurýrovi předáte notebook. A když dorazí do servisu, technik se vám ozve s cenovou nabídkou opravy. Je tedy zcela na vás, zda si nakonec opravu objednáte nebo nikoliv.

Jaké značky se opravují a jak?

Nejčastěji se opravují notebooky, tablety, ultrabooky nebo PC od firmy Acer, Lenovo, Asus, Samsung, Apple, HP nebo Fujitsu. Není ale problém opravit i další značky – Dell, Sony, Toshiba, LG nebo MSI. K opravě je použita nejmodernější speciální stanice pro opravy a výměny BGA čipů, a také špičkové měřicí přístroje.

Vyřešte opravu svého notebooku z pohodlí svého domova či kanceláře, a to odkudkoliv v naší zemi.