A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Jak vybrat vhodné zastínění vašeho domova?

Koupili jste byt či dostavěli dům a poslední, co vám chybí je vhodné zastínění vašeho nového domova? Chcete vyměnit staré polámané žaluzie či těžké nevzdušné rolety za moderní a vzdušnější způsob zastínění? Společnost Climax a.s., jejímž spolehlivým distributorem v Česku je firma Kolář s.r.o., nabízí hned několik typů zastínění rodinných, bytů, kanceláří a jiných prostor.

Vnitřní zastínění

Než se začnete probírat velkým výběrem typů zastínění, ujasněte si, zda chcete vnitřní či vnější zastínění. Ačkoliv je nejvíce oblíbeným druhem zastínění venkovní žaluzie Praha, hodí se více pro rodinné domy a do bytů a kanceláří je vhodnější vnitřní zastínění, ať už jsou to vnitřní látkové rolety nebo velmi oblíbené vnitřní hliníkové žaluzie. Nespornou výhodou vnitřního zastínění je velký výběr barev a u rolet také módních motivů, které snadno sladíte se zbytkem vašeho interiéru.

Venkovní zastínění

Venkovní žaluzie Praha 9 patří mezi nejvíce oblíbený typ zastínění u rodinných domů a to hned z několika důvodů. Zatažené venkovní žaluzie lze mít i při otevřených oknech, což zajistí dostatek čerstvého vzduch. Zatažením žaluzií dodáte svému domovu soukromí a horkým letním paprskům zabráníte vytvořit z vašeho domova. Navíc získá váš dům elegantní styl. Venkovní žaluzie Mladá Boleslav instaluje firma Kolář s.r.o. v několika provedeních. Pokud si nebudete jistí svým správným výběrem, neváhejte firmu kontaktovat. Společně jistě najdete řešení, které bude váš dům ideální.

Venkovní rolety, která firma také na domy instaluje, zajistí tmu, pokud ji potřebujete při svém odpočinku. Venkovní rolety působí protihlukově, proto je oceňují především lidé pracující v noci a spící během dne.

Letní posezení

Kromě několika typů zastínění, vyřešíte také zastínění zahrady. Na webových stránkách climax-kolar.cz vybírejte z nabídky kvalitních a odolných markýz a pergol.