A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

K čemu slouží vrtací kladivo?

Pokud patříte mezi řemeslníky, kteří si vše doma vyrobí, zrekonstruují či opraví svépomocí nebo je řemeslná práce dokonce vaším zaměstnáním, asi vám netřeba vrtací kladivo představovat. Vrtací kladivo je skvělým pomocníkem především při rekonstrukcích a to jakýchkoliv prostor.

Sekací a bourací kladiva

Nenechte se zmást názvem, ve skutečnosti se nejedná o klasické kladivo, hřebík s ním pravděpodobně nezatlučete. Kombinovaná kladiva SDS-plus by neměla chybět při žádné rekonstrukci nebo stavbě. Kromě toho, že s nimi snadno vyvrtáte díru do velmi tvrdých povrchů (betonu, železobetonu a kamene), je snadno využijte k sekání. Vysekání drážek pro kabely, odstranění starých obkladů a dlažby pro vás bude hračkou. Větší ráz zajistí, že i vyvrtání díry do betonu nebo do stropu vás nebude stát žádnou námahu.

Na kladivo se nesmí tlačit, důvodem je pneumaticko-mechanický příklep, který má nejvyšší účinnost bez přítlaku.

Pro velké a náročné plochy, kterých se potřebujete zbavit jsou ideální SDS-max kladiva, která patří mezi špičku v bourání.

Investujte do kvality

Výběr správného bouracího a vrtacího kladiva nepodceňte a svůj nákup si dobře promyslete. Pokud očekáváte od kladiva vysokou efektivitu a především dlouhou výdrž, investujete do kvalitního nářadí, které vám bude sloužit dobře a dlouho. Mezi takové patří nářadí společnosti Stanley Fatmax, která sází především na kvalitu svých produktů.

Stanley Fatmax je synonymem pro kvalitní nářadí, včetně elektronářadí s běžným i bezuhlíkovým motorem, ručního nářadí, laserové techniky, úložných systémů a potřebného příslušenství k elektronářadí.

Úspěšná firma však neusnula na vavřínech a pro své zákazníky neustále vyvíjí a vymýšlí nové typy nářadí a inovace, které jejich zákazníkům, různými způsoby, urychlí a usnadní práci.