A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Kupte si dům nebo byt v Itálii

Zamilovali jste se do Itálie? Nejste sami. Není těžké podlehnout kouzlu této země. Nejkrásnější na tom je, že každý kout Itálie vás upoutá něčím jiným. Můžete jezdit do Itálie neustále a pokaždé vás něčím překvapí. Tato země nabízí neomezené možnosti zábavy a rekreace, je tu moře s rozlehlými plážemi, úchvatné památky, mnoho uměleckých děl, nejlepší kuchyně světě a také nepřekonatelná atmosféra. Z Itálie doslova číší pozitivní nálada, stačí se večer projít po ulicích a sledovat usmívající se Italy, pro které jakoby starosti ani neexistovaly.

Proč trávit zbytek života v zemi, ve které jste se narodili, pokud vás láká život v Itálii, nic vám v něm nebrání. Můžete si zde za výhodné ceny koupit nebo pronajmout nemovitost a žít zde. Výhodou samozřejmě je, pokud umíte italsky, máte zde rodinu, protějšek nebo zaměstnání. Pokud zde nechcete přímo bydlet, můžete si nemovitost koupit a využívat ji k rekreaci.

Jak na nákup nemovitostí v Itálii?

Je to snadné, stačí navštívit web https://italicahomes.com/cs, který se na prodej nemovitostí v této zemi specializuje. Pokud máte, jasno, kde chcete žít, stačí si z mapky vybrat lokalitu a prohlédnout si nabídku nemovitostí. Pokud ještě rozhodnutí nejste, jednoduše si prohlédněte seznam nemovitostí a možná vás některá zaujme natolik, že si ji zkrátka koupíte, V Itálii si můžete pořídit jakýkoliv typ nemovitosti, od bytu až po dům, vilu, komerční objekt, pozemek nebo farmu. Je to jen na vás, jestli chcete nemovitost využívat k bydlení, rekreaci, podnikání nebo ji mít jen v portfóliu jako lukrativní investici. Výběr na portálu je snadný, web je přehledně rozdělený a kromě samotného výběru nemovitostí nabízí i mnoho užitečných informací jak o Itálii, tak i o nákupu nemovitostí v této zemi. Vyberte si svou nemovitost třeba ještě dnes.