A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Kvalitní jednoúčelové stroje naleznete v nabídce společnosti Konel Zlín

Jednoúčelové stroje jsou navržen a konstruovány pro specifické účely. Díky těmto strojům dochází ke zkvalitnění výroby i přepravy materiálů. Některé z nich nabízí společnost Konel Zlín, jejíž prioritou je především spolehlivost, kvalita, přesnost a profesionální přístup ke každému zákazníkovi.

Nabídka jednoúčelových strojů

V nabídce společnosti Konel Zlín naleznete tyto jednoúčelové stroje:

  • Stroje pro detekci správně založených vodičů krimpovacího stroje

Checker má za úkol vyhodnocovat správné založení vodiče. Jestliže je vodič založen nesprávně, dojde k blokování funkce stroje a tím je zabráněno výrobě vadných kusů.

  • Tester těsnosti kanystrů

Kontroluje kusy, které se vyrábějí na vstřikolisu. Díky kontrole dochází k eliminaci ztrát, které by vznikaly v případě vadného kusů, jež by způsobil ztráty kapalin v kanystrech přepravovaných. Testr kontroluje pokles tlaku po naplnění kanystru stlačeným vzduchem.

  • Stroje pro řízení míchacího zařízení

Jedná se o řízení technologie dávkování směsi, kontrola teploty a řízení míchacích programů.

  • Navíjecí stroj

Díky své konstrukci, kvalitnímu pohonu a velké úrovni řízení zajistí velmi přesný návin. Ovládání stroje je uživatelsky přijatelné. Lze zde nastavit šířku cívky i písku, rychlost i směr návinu, mezeru mezi jednotlivými závity nebo úhel náklonu ramene s napínací kladkou.

Stroje pro obrábění dřeva

Společnost nenabízí jen stroje jednoúčelové, ale také dřevoobráběcí stroje. Dřevo je materiál velmi žádaný, používá se nejen ve stavebnictví, ale i v dalších oborech lidské činnosti. Je však potřeba, aby bylo kvalitně opracované. To zajistí právě dřevoobráběcí stroje. Konel Zlín nabízí stroje, které zajišťují měření a regulaci pořezové rychlosti linek, měří velikost řezaného materiálu, hlídají velikost hoblin, zajistí třídění materiálu nařezaného, řídí nakulování klád, pomáhají v optimalizaci stávajících zařízení, optimalizují otáčky katru pro zvýšení třídy jakosti štěpek. Podrobnější přehled naleznete na stránkách konel-zlin.cz.