A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Kvalitní obuv pro každou příležitost

Současná nabídka obuvi je natolik pestrá, že si vybere úplně každý. V obchodech se stále častěji můžete setkat se značkou Prestige. Jedná se o boty vyráběné českou firmou Repa.cz, která úspěšně navazuje na proslulou baťovskou tradici kožedělné výroby na Zlínsku. Obuv Prestige snese ta nejpřísnější měřítka, jelikož všem zaměstnancům firmy Repa.cz záleží na dobrém jménu firmy a značky Prestige. Do výroby obuvi ale také ochranných pracovních pomůcek vkládají své zkušenosti a rukodělnou zručnost.

Nabídka firmy Repa.cz

Zlínský region je již téměř jedno století proslulý kožedělným průmyslem, který potvrzuje vysoké standardy kvalitní české výroby. Platí to jak o botách, tak o ochranných pracovních pomůckách, jejíž tradice výroby na Zlínsku je dokonce ještě delší než u obuvi. Obuv Prestige se dnes prodává ve všech obchodech s obuví, ale také si ji můžete vybírat na zcela nových webových stránkách firmy Repa.cz. Nemusíte ani opustit pohodlí svého domova, jelikož firma Repa otevřela svůj vlastní internetový obchod. Pestrý sortiment obuvi i ochranných pracovních pomůcek uspokojí každého zákazníka.

Nabídka obuvi

V sortimentu firmy Repa.cz najdete jak boty pro běžné denní nošení, tak obuv vhodnou ke sportování či turistickým výšlapům. Pochopitelně si můžete vybírat i podle ročních období. Například zimní obuv Prestige vyniká odolností vůči chladu a vlhkosti. Firma Repa vyrábí obuv s lepenou podešví, ale i s přímým nástřikem podešve. Velice oblíbené jsou také gumové holínky, které lze však zařadit spíše do kategorie ochranných pracovních pomůcek. Nicméně si je kromě rybářů, zemědělců, farmářů a jiných profesí spojených s vodou, oblíbili také chalupáři, zahrádkáři. Gumové holínky jsou natolik pohodlné, že jsou vhodné i při hledání hub v lese.

 

Ochranné pracovní pomůcky

Perfektní kvality je dosahováno jednak používáním kvalitní přírodní usně, a jednak zručností zaměstnanců firmy. Proto jsou ochranné pracovní pomůcky z firmy Repa.cz velmi žádané. Jsou určeny zejména pro náročné profese jako jsou například svářeči nebo kováři, kteří používají zástěry, nákoleníky, zápěstní řemínky a další pomůcky, které firma Repa vyrábí i na zakázku. O vysoké kvalitě výrobků firmy Repa svědčí nejen zájem zákazníků, ale také certifikát ES.