A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Masáž plná erotiky přicházející ze země zapadajícího slunce

Už jste slyšeli o Nuru masáži? Ještě před několika lety šlo v tuzemsku o téměř neznámý pojem, ale její popularita neustále roste. Jde o japonskou erotickou masáž, která vám zajistí nevšední slast. Předpokládá se, že masáž Nuru byla poprvé zavedena ve městě Kawasaki. Styl japonských masáží Nuru se liší od tradičních masáží.

Na rozdíl od švédské masáže, Shiatsu masáže atd. zahrnuje Nuru masáž sexuální stimulaci, která se provádí za účelem uvolnění a potěšení celého těla. „Nuru“ pochází z japonského slova „Nori“, což je druh mořských řas, který se používá k vytvoření speciálního gelu Nuru, který je extrémně vláčný a kluzký. Nuru gel se nanáší na tělo klientům, což masérkám usnadňuje sklouzávání a masírování všech účastníků masáže. Tento styl je extrémně erotický a často přichází s možností šťastného konce (to závisí nakonec na klientovi).

Je to pro vás to pravé?

Nuru masáž není pro každého, ale pokud ano, bude to pravděpodobně jeden z nejerotičtějších zážitků vašeho života. Zatímco masáž je sama o sobě sexuální, cílem relace je dosáhnout úrovně relaxace, které nelze dosáhnout běžnými nesexuálními styly. Pokud jste nervózní, promluvte si s masérkou. Masáž nemusí být skličující – lze si ji užít pomalu a postupně, abyste zajistili úplné pohodlí a spokojenost. Vše, co musíte udělat, je dýchat, relaxovat a užívat si to. Jakmile to uděláte, budete se cítit euforii, jako nikdy předtím.

Jde o zážitek, který byste rozhodně měli vyzkoušet, nabízí se vám profi Nuru masáž v Infinity Praha. Inspirujte se na webu Masaze-infinity.cz, kde si můžete vybrat dívku, která vám zajistí chvíle plné rozkoše.