A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Nejlepší úklidová technika pro vaší firmu

Poskytujete úklidové služby nebo disponujete společností, která potřebuje kvalitní úklidovou techniku, která lépe zajistí správný a bezproblémový provoz firmy? Nejlépe vám pomůže společnost Unikont Group, která je v ČR spolehlivým dodavatelem profesionální úklidové techniky. Je jedno, jestli potřebujete zajistit úklid vnitřních nebo venkovních prostorů, její sortiment je natolik rozsáhlý, že v něm jistě najdete odpovídající techniku pro vaše potřeby.

Uklízení vnitřních prostorů

Disponujete prodejnou, skladovými prostory nebo snad kancelářemi, kde potřebujete zajistit pravidelný klid? Jistě vám přijde vhod uklízecí technika, která si poradí i se stísněnými prostory. Nejlépe vám pomohou scrubmastery. Jde o mycí podlahové stroje vhodné do menších prostorů. Skvěle uklízí hladké tvrdé podlahy. K čištění se zde používá velmi šikovná disková hlava s kartáči. Snadno se s ní dostanete do všech míst a dobře vyčistí místa u okrajů. Celý stroj je snadno přenosný, lehký a rukojeť je možné sklopit. Stroj můžete nabíjet z elektrické zásuvky, má v sobě integrovanou nabíječku. Ačkoliv se může zdát težkopádný, jeho ovládání je snadné a hlavně jednoduché.

Uklízíme venkovní prostory

Úklid venkovních prostorů je velmi široký pojem, protože zahrnuje příliš mnoho činností, od odklízení sněhu až po zametání, kropení květin nebo odvoz stavební sutě. Ať už si pod tím představíte cokoliv, vše zařídí vozidla Multicar. Jde o univerzální stroje, které mohou mít více než 100 nástaveb, které vám zajistí doslova práci všeho druhu. Vozidla Multicar využijete v mnoha oborech, jejich popularita je vysoká, tato německá značka má velmi dlouhou tradici a jejich hrdí majitelé potvrdí spolehlivost těchto strojů. V oblasti malých nosičů nemají konkurenci a v Čechách i v zahraničí jsou velmi populární. Díky Unikont Group se mohou stát vozidla Multicar snadno i vašimi užitečnými pomocníky.