A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Objevte výhody mobilních klimatizací

Horko je někdy velkým nepřítelem, sice žijeme v mírném podnebném pásu, kde nás sužuje jen několik měsíců v roce, ale i tak je nepříjemné čelit vysokým teplotám v interiéru. Obzvláště nepříjemné jsou vysoké teploty při práci. Někteří řeší tento problém za pomoci ventilátorů, ale ventilátory nedokáží ochladit vzduch.

Skutečně účinné řešení přináší pouze klimatizace. Pořizování nástěnných klimatizací je drahé, zahrnuje stavební úpravy a zabírá místo. Jejich pořízení je pro mnoho lidí zbytečně náročný proces. Naštěstí však existují mobilní klimatizace, které mají jen samé výhody. Jak již název napovídá, lze je snadno přemístit, kam potřebujete a mimo horké měsíce je můžete uklidit někam, kde vám nebudou překážet. Popularita mobilních klimatizací rok od roku roste, protože s nimi dokáže zacházet každý, snadno se používají a navíc jsou levné.

Vybíráme nejlepší mobilní klimatizace

Pokud je vaším cílem nejlepší mobilní klimatizace, měli byste zvolit i nejlepší značku v poměru ceny a kvality. Tou jsou především mobilní klimatizace DAITSU. Jejich vzhled je velmi moderní a snadno tak zapadnou do každého interiéru. Zajisté vás zajímá hlučnost, tyto klimatizace jsou velmi tiché a zajistí vám chladný vzduch aniž by vás zbytečně rušily. Jejich velkou výhodou je, že se kondenzát odvádí společně s horkým vzduchem a můžete si u všech modelů této značky vybrat ze tří rychlostí ventilátoru. Samozřejmostí je dálkové ovládání, abyste mohli mobilní klimatizaci nastavovat, aniž byste museli vstávat ze židle. Můžete si u nich nastavit i časovač, takže si můžete určit, v jakých hodinách bude klimatizace fungovat. Klimatizace disponují i funkcí vysoušení. Pokud jste se u klimatizací vždy báli toho, že byste se mohli nachladit, s mobilními klimatizacemi Daitsu se nenachladíte, lamely, které vyfukují vzduch, můžete nastavit kolmo vzhůru, takže na vás vzduch nepůjde přímo ani když budete v bezprostřední blízkosti klimatizace. Mobilní klimatizace Daitsu pořídíte u specializovaného prodejce na mobilni-klimatizace.com.