A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Originální dárky k narozeninám, které vždy potěší

Vybíráme-li dárky k narozeninám, zpravidla hledáme takové, které nejenže potěší, ale budou také originální, tedy překvapí a obdarovávaného v pozitivním smyslu trochu překvapí. Jaké originální dárky tedy můžete zvolit?

Ovocná kytice

Originálním dárkem, který potěší milovníky dobrého jídla i zdravých dobrot, je bezesporu ovocná kytice. Jedná se o dárek, který na první pohled nejen překvapí, ale potěší chuťové pohárky. Jedná se o ideální dárek k svátku, narozeninám, ale i jako svatební drobnost. Ovocná kytice je navíc skvělou podzimní volbou, jelikož do těla dodá řadu vitamínů. Hodí se navíc jako dárek pro ženy, ale také muže.

Klasická kytice v novém

Pokud byste své partnerce chtěli darovat kytici, ale hledáte něco trochu originálnějšího, zvolte tzv. flower boxy, které jsou nyní nesmírně populární. Jedná se o květiny, například růže či tulipány, které jsou umístěny do úhledného papírového boxu, který může mít například kulatý či čtvercový tvar. Opravdu krásné jsou například krabice růží, které mohou být doplněny o jiné druhy květin či čokoládové bonbony.

Zážitek

Originálním dárkem, který nikdy nezklame, je zážitek. Vybrat můžete přesně takový, který bude obdarovávanému doslova šitý na míru. Darovat tak můžete například lístky do divadla, na koncert, adrenalinový zážitek v podobě seskoku bungee jumping, projížďky v luxusním autě či volit spíše relaxační zážitky. Jednat se tak může o poukaz na masáže či wellness víkend. Zážitek to může být přesně takový, který bude vyhovovat zájmům a zálibám, který obdarovávaný má.

Inspirace

Hledáte-li další inspiraci pro nákup narozeninových dárků, zavítejte na narozeninové dárky, kde vám e-shop Frutiko nabízí originální dárky k narozeninám i svátku. Naleznete zde ovocné kytice, květinové kytice, pralinky, ovoce v čokoládě, ale i nejrůznější vtipné doplňky.