A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

S náborem zaměstnanců si nechte pomoci od profesionálů

Přibrat nové lidi do firmy, to může být těžší než se zdá. Pokud vytvoříte nová pracovní místa, zajisté je vaším cílem, aby na daných pozicích pracovali lidé, kteří danému oboru rozumí, jsou spolehliví a práce je bude bavit. Dnes však mnoho lidí hledá jakoukoliv práci a pokud vyberete nevhodné zaměstnance, možná je budete muset postupně zase nahrazovat jinými. Vyberte vhodné zaměstnance už na první dobrou.

Hledejte zaměstnance správným způsobem

Největšími chybami jsou špatné hledání zaměstnanců, špatně popsané pracovní inzeráty a také nevhodná místa, kde se zaměstnanci hledají. Pokud chcete zaměstnance hledat svépomocí, není to úspora peněz, zabere vám to mnohem času a ve finále s tím můžete mít ještě více problémů, pokud neoslovíte vhodnou cílovou skupinu. Nejlepším místem pro shánění pracovních sil jsou pracovní portály, v dnešní době se většina nabídek soustředí právě zde a většina uchazečů jejich prostřednictvím práci hledá. Pracovních portálů je dnes jako máku a ne každý je vhodný.

Pokud nemáte s personální inzercí dobré zkušenosti, vždy je vhodné vyhledat profesionály, kteří vám s náborem efektivně pomůžou. V České republice je jedním z předních specialistů česká společnost 123jobs Media s.r.o., která provozuje rozsáhlou síť pracovních portálů a vyhledávačů práce. Když se s ní spojíte, tak vám na míru zajistí výhodnou a účinnou pracovní inzerci, se kterou během krátké chvíle oslovíte obrovské množství ideálních uchazečů. Budete mít možnost vystavení nabídek inzerce práce, ze kterých můžete vybírat takové lidi, kteří budou mít pro dané místo ty nejlepší předpoklady.

Společnost neprovozuje jen tuzemské portály jako 123jobs.cz nebo Personalistka.cz, ale také mezinárodní portály pod globální značkou MyJobsi, takže dokáže obstarat uchazeče o zaměstnání i v jiných zemích. Vždy je lepší spolupracovat se specialistou, který vám doporučí a realizuje to nejlepší řešení pro vás. Nezáleží a tom, jestli hledáte pár brigádníků nebo zaměstnance na stálý pracovní poměr, vždy je vhodné hledat pracovníky tak, abyste získali lidi s potřebnou kvalifikací a abyste je získali včas a nemuseli jste shánět zaměstnance třeba i mnoho měsíců. Více informací i seznam pracovních portálů najdete na webu 123jobsmedia.cz.