A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Přitahují vás solné lampy? Mají velký přínos pro zdraví

Váš interiér je plný moderního vybavení, ale chybí vám prostor, který by ve vás vyvolával klid a pohodu? Vždy je potřeba mít v interiéru prvky, které ve vás vyvolají pocit bezpečí a uvolnění. Jedním z nich jsou především himalájské lampy. Možná jste si jich všimli v mnoha salonech, na wellness pobytech a dalších místech, které jsou spojená s relaxací.

Solné lampy jsou vyrobené s kusu opracovaného bloku himalájské soli. Tento minerál je specifický tím, že obsahuje celou škálu minerálů přínosných pro náš organismus, proto ji stále více lidí používá i k solení namísto běžné soli. Himalájské lampy jsou nádherně přírodně zbarvené a světlo z nich dokáže příjemně uklidnit, okamžitě vyvolá pohodovou a útulnou atmosféru a vy se s ním uklidníte. Nemusí jít jen o solné lampy, stejně krásné jsou i solné svícny, kde si zapálíte svíčku. Při takovém světle se můžete oddávat koupeli, masáži, meditaci nebo třeba i čtení knihy.

Pořiďte si solnou lampu i vy

Kde narazíte na největší množství himalájské soli? V solných jeskyních, v nich se můžete cítit jako na horách, je zde neuvěřitelně svěží vzduch. Himalájská sůl má totiž tu vlastnost, že dokáže ionizovat vzduch, aby ztratil nebezpečný kladný náboj a byl záporně nabitý. Záporně nabitý vzduch se nachází v čisté přírodě, je pro tělo nejzdravější, ale vlivem znečistění a záření pak často dostane kladný náboj. Himalájská sůl může pomoci s lepším ovzduším i ve vašem interiéru, někteří lidé si v interiéru dělají i obklady z této soli, vy můžete začít třeba pořízením solné lampy, která vám vytvoří příjemnou atmosféru a stane se prvkem, který budete mít spojený s pohodou a odpočinkem. Jde také o skvělý dárek pro každého, kdo potřebuje v životě trochu klidu a pohody. Solné lampy pořídíte v eshopu Magieprirody.cz, který nabízí i další skvělé produkty, třeba yoni vajíčko.