A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Projekt, který vám umožní sledovat všechny oblíbené weby najednou

Rádi si najdete čas na to, abyste si přečetli novinky na svém oblíbeném serveru? Je hezké udělat si čas k tomu, abyste zjistili, co se v daný den přihodilo. Většina lidí je zvyklá pravidelně sledovat zprávy nebo číst novinky na internetu. Je to pro ně způsob, jak zůstat v obraze a mít přehled o tom, co se děje doma i ve světě. V dnešní době se děje tolik událostí a důležitých změn, že je sledování takových informací i potřeba. Ovšem každého nezajímá jen zpravodajství, mnoho lidí se rádo, podívá, co se děje ve sportu, rádo si přečte zajímavosti, články z bulváru, články o autech atd. To většinou vyžaduje, abychom navštívili větší množství webů, protože málokterý server je natolik obsáhlý, aby nás informoval o všem důležitém.

Dokonce je mnoho lidí, kteří sledují televizní zprávy na více programech, protože ví, že se jejich obsah liší a a během 30 minut není možné sdělit vše podstatné, co se v daný den událo. Ovšem sledovat větší množství webů je časově náročné, musíte chodit z jednoho webu na druhý a někdy se musíte probírat obsahem, který jste už četli jinde. Jak mít přehled o všem důležitém, aniž byste museli mít otevřené větší množství webů?

Web Cerstvezpravy.cz

Odpovědí je projekt Cerstvezpravy.cz, jde o speciální webový portál, který má za úkol v sobě soustředit zprávy a články z nejkvalitnějších webů. Všechny články se zde zobrazují jako titulky uspořádané v boxech. Každý box představuje jeden zdroj. Na jediné stránce tak vidíte všechny čerstvě přidané články třeba z 10 zdrojů. Když vás titulek nějakého článku zaujme, stačí na něj kliknout a budete odkázání přímo na článek. Web Cerstvezpravy.cz je přehledně uspořádaný podle kategorií, takže můžete sledovat to, co vás zajímá. Dokonce můžete jednotlivé zdroje přidávat do oblíbených a sledovat je ve speciální sekci nebo si nechat informace o nových článcích zasílat na email.