A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Seznamte se s možnostmi PPC reklamy

Chtěli byste mít úspěšný web? Na internetu se měří úspěch zejména v počtu návštěvníků. Jak ale návštěvnosti dosáhnout? Jedině s pomocí kvalitního internetového marketingu. Je to široký pojem, který zahrnuje různé způsoby propagace, nemusíte využívat všechny, ale měli byste vybrat takové, které se stanou hlavním zdrojem vašich návštěvníků. Jedním z nejkvalitnějších a nejrychlejších zdrojů návštěvnosti je PPC reklama.

Co je to PPC reklama?

Co je ppc reklama a jak může vašemu webu pomoci? Jde o cílený druh reklamy, která se zobrazuje ve vyhledávání a v obsahu webů. Provozuje se na různých platformách, v tuzemsku jde především o Google Ads a Sklik. Název této propagace pochází ze způsobu, jak se za ni platí, u PPC reklamy platíte za prokliknutí přes reklamu na web, nikoliv za zobrazení. Tato reklama má mnoho podob, ve vyhledávání má textovou podobu, v obsahu webů ji můžete nejčastěji vidět v podobě obrazové reklamy, animací nebo třeba videí. Je velmi atraktivní a jelikož je velmi rozšířená, je také velmi účinná.

Je vhodná jak pro staré, tak i pro zcela nové weby. Dokáže zajistit návštěvnost ve velmi krátkém čase a používají ji jak drobní podnikatelé, tak i velké společnosti. Zajisté chcete vědět, ppc reklama – jak se tvoří. Lze ji vytvořit i amatérsky svépomocí, když si založíte reklamní účet a budete postupovat podle návodů. To ovšem není postup, který by byl zárukou úspěchu, ale spíše jen pokus s nejistým výsledkem. Úspěšné firmy i podnikatelé si na PPC vybírají vždy zkušené marketingové společnosti, jako je agentura na Seoconsult.cz. Zajistí profesionální nastavení PPC reklamy a její spuštění už do 5 pracovních dnů. Reklama bude zodpovědně spravována tak, aby vám po celou dobu přinášela ty nejlepší výsledky. Zvýšenou návštěvnost zaznamenáte nejen počtem prodejů, ale můžete ji sledovat i přes analytické nástroje, ke kterým dostanete přístup.