A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Seznamte se s plechovou střešní krytinou

Jaké druhy střešních krytin znáte? Ne každý patří mezi odborníky na tuto tématiku, ale pokud plánujete rekonstrukci střechy nebo stavíte dům, je vhodné se seznámit se všemi možnostmi, které se vám na trhu nabízejí. Ne každý zná plechové střešní krytiny. Jejich popularita neustále roste a může za to především množství výhod, které nabízejí. Představíme si plechové střešní krytiny od známého českého výrobce STŘECHY COMAX®.

Plechové krytiny mají řadu předností

Plechová krytina COMAX® se vyznačuje dlouhou životností, je to krytina na celý život a zejména na krytinu z hliníku dává výrobce záruku až 75 let. Má velmi nízkou hmotnost a potěší vás zajisté skutečnost, že je její montáž snadná a rychlá. Některé druhy krytin ztrácí po čase svou barvu, to však není případ plechových krytin, které jsou stálobarevné a zachovají si i po letech svůj původní vzhled. Jsou navíc velmi odolné vůči UV záření, korozi a také proti chemickým vlivům v ovzduší. Vyrábí se s ohledem na životní prostředí, jsou 100% recyklovatelné.

Pro krytí šikmých střech si můžete vybírat z několika zajímavých krytin: COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK či COMAX VLNKA. Nabízí se vám také designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330, která, až je moderní a perfektně ladí k novostavbám, dokonale padne i k historickým budovám a je často volena jako historizující prvek u památkově chráněných objektů.

Výrobní proces těchto krytin disponuje certifikacemi ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001, a samotná kvalita materiálu je doložená atesty. Výrobce STŘECHY COMAX® vám zajistí nejen krytiny, ale také veškerý doplňkový sortiment, který je nezbytný pro správné fungování střechy.

Máte o krytinu COMAX® zájem?

Jestliže máte o tuto krytinu zájem, výrobce vám na základě vaší poptávky zdarma vypracuje kladečský plán a také nabídku doporučeného sortimentu. Pokud budete s nabídkou souhlasit, výrobce vám veškerý materiál dodá už do 10 pracovních dnů od potvrzení kladečského plánu. Disponuje nákladními vozidly, které ho dovezou přímo na stavbu. Více informací i ukázku realizací můžete shlédnout na webu strechycomax.cz.