A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

SHRNUTÍ ONLINE PRO SHRNUTÍ ČLÁNKU

Máte v současné době potíže s procházením článků online? Vyžaduje vaše práce často, abyste analyzovali data denně? Jak můžete shromáždit hlavní myšlenky v článku a zvýšit svůj výstup?

Řešení všech vašich problémů je právě tady, s účinnou metodou, jak toho všeho dosáhnout. Víte, že s bezplatnou webovou aplikací, jako je Resoomer, můžete shrnutí své online informace během několika sekund? Použití Resoomeru pro textové shrnutí má mnoho výhod, včetně:

Zvyšování produktivity

S Resoomerem snadno přístupným na vaší pracovní stanici budete moci rychle syntetizovat své dokumenty a tím se stát produktivnějšími. Resoomer vám umožňuje snížit vaše dlouhé texty procesem výběru nejdůležitějších vět bez změny původních dokumentů. A s tolika texty o vaší práci nebo na internetu vám tato online služba nabízí řadu výhod. Je to užitečné také v kariéře vzdělávání, protože shrnutí nelze obejít ve vašich výzkumných projektech nebo jiných pracích.

Zjednodušení syntézy na Wikipedii

Pokud na Wikipedii hodně pracujete, budete chtít syntetizovat pomocí Resoomeru. Při výzkumu konkrétního tématu existuje větší šance na nalezení rozsáhlých informací na Wikipedii. Bude tedy mnohem lepší, pokud dokážete rychle snížit dokumenty online a přitom zůstat produktivní.

Resoomer podporuje hlavní jazyky včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny, němčiny a italštiny pro všechny vaše dokumenty. Jednoduše použijte rozšíření ke zpracování těchto zdlouhavých textů a zjednodušení práce.

Lepší práce na internetu

Protože dokumenty jsou zveřejňovány na internetu každý den, je nezbytné vědět, jak rychle analyzovat data. S Resoomerem nemusíte být odborníkem na internet. Stačí pouze zkopírovat a vložit vaše zdlouhavé texty návštěvou kognitivní služby a bez jakékoli registrace.