A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Cestování

Ubytování snů. Co tak romantika pod Karlštejnem?

Abyste si užili romantickou dovolenou, tak určitě nemusíte do zahraničí. Mnoho lidí zapomíná na to, jaká krásná místa nabízí také česká krajina. A je to škoda. Třeba takové okolí hradu Karlštejn u Berounky v Českém krasu. Je to naprosto ideální místo, kde můžete jen tak relaxovat a nic nedělat. Anebo se můžete vrhnout do řady společných aktivit, že se vám tady nabízejí. Pojďte s námi na krátkou prohlídku.

Romantika podle vašich nejtajnějších představ

Abyste si užili opravdu skvělou dovolenou, tak je určitě vhodné mít představu o tom, jak ji plánujete strávit. Můžete si potom zvolit různé tematické balíčky, které vám budou na míru sedět. Hotel u Karlštejna takových balíčků nabízí hned několik. Mezi ty nejoblíbenější pak patří:

  • Romantický balíček
  • Relaxační balíček
  • Narozeninový balíček

Pokud zůstaneme u romantiky, ta vás čeká exkluzivním pokoji. Můžete si poručit také snídani přímo do pokoje. Pro dámu je připraven malý dárek na uvítanou. Určitě stojí za to si užít romantickou večeři při svíčkách na letní terase.

Zvolíte-li relaxační balíček, tak si můžete třeba objednat masáže. Využít lze služeb místního relaxačního centra. A máte-li narozeniny, mohu vám tady připravit narozeninový dort nebo zajistit květiny či láhev speciálního vína.

Další aktivity a speciality

Velmi oblíbená je zde možnost degustace karlštejnského vína. Budete si moci prohlédnout zdejší vinice a sklepní hospodářství. Degustovat budete ve stylových prostorách místních sklípků. Samozřejmostí je možnost také zdejší originální víno zakoupit. Ubytování poblíž hradu Karlštejn vám nabídne možnost navštívit místní zoopark, kde se můžete setkat exotickými zvířaty.

Mezi ně patří třeba vznešený lev nebo mláďata tygra bílého. Vydáte-li se raději do společnosti, můžete si užít raut s grilováním a večírkem v party stanu. Je tady rovněž mobilní kasino, kde si můžete zahrát ruletu, Black Jack nebo Texas Holden Poker.