A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Všestranné služby autoservisu

Přáním každého majitele auto je, aby v případě jakékoliv závady měl možnost navštívit autoservis, kde který nabízí všechny služby prakticky pod jednou střechou. A navíc, aby oprava netrvala příliš dlouho a mohl své vozidlo opět bez problémů používat. Na rozdíl od některých jiných autoservisů je toto realita, kterou zaručuje autoservis Hlučín.

Jaké služby poskytuje?

Ve snaze vyhovět široké motoristické veřejnosti se autoservis Hlučín zaměřuje především na drobné opravy, které provádí na počkání. Tento rychloservis se týká například takových běžných úkonů. Jako je seřízení geometrie náprav, čistění a plnění klimatizace, výměna provozních náplní a další méně rozsáhlé úkony. V případě větších závad je potřeba se předem objednat při osobní návštěvě nebo prostřednictvím telefonu. Po přistavení vozidla provede autoservis kontrolu a připraví podrobnou kalkulaci opravy. Pokud se během opravy ukáže nutnost navýšení původní ceny, je majitele vozidla uvědoměn telefonicky a požádán o schválení vyšší částky.

Nabídka dalších služeb

Oblíbenou službou je příprava vozidla na povinnou kontrolu v STK. Majitel může jet do stanice v klidu, jelikož má jistotu, že jeho auto je bez závad a kontrolou bez problémů projde. Velmi častým úkonem je výměna čelního skla a stejně tak montáž zabezpečovacích systémů nebo tažných zařízení. Zabezpečení vozidla provádí autoservis Hlučín montáží zámku řazení od firmy Misterlock. Dále si můžete nechat namontovat vyhledávací systém Sherlock, který pomáhá vypátrat ukradená vozidla. Pokud jde o tažné zařízení, montuje autoservis Hlučín výrobky značek Bosal, Hook a další.

Geometrie náprav a pneuservis

Seřizování geometrie náprav je v autoservisu Hlučín prováděno pomocí 3D laserové geometrie Hermann Megaline Ssence 600. V databance tohoto přístroje má autoservis data více než 20 tisíc osobních a dodávkových vozidel z Evropy, ale i z Amerického a Asijského světadílu.

Součástí autoservisu Hlučín je rovněž pneuservis, který zajišťuje výměnu pneumatik, jejich opravy i prodej.