A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Začněte poznávat krásu drahých kamenů a minerálů

Lákal vás vždy pohled na obří plátky achátů, překrásné krystaly ametystu nebo na zelené odstíny malachitu? Příroda je mocná čarodějka a kromě živé krásy nám vytvořila obrovské bohatství té neživé. Stovky druhů minerálů dokáží svou krásou vyrazit dech. Vznikaly v dávných dobách za působení vysoké teploty a tlaku. Nyní slouží k tomu, aby nás mohly těšit a staly se překrásnou ozdobou i předmětem studií.

Když se podíváte na některé krásné minerály, je pravděpodobné, začnete cítit velký chtíč. Je přirozené toužit po kráse a pokud si budete chtít pořídit úchvatné minerály, nemusíte se vydávat s kuklou na hlavě do muzea, stačí navštívit specializovaný eshop Malachit-obchod.cz, kde se vám nabízí celé království nádherných minerálů za velkoobchodní ceny. Můžete si pořídit surové drahé kameny nebo i opracované, například tromlované kameny, broušené kameny a další. Mnoho lidí drahé kameny sbírá, jde o krásný koníček, můžete mít soukromou sbírku nádherných skvostů, která vám bude dělat radost

S kameny ozdobíte tělo i interiér

Drahé kameny by neměly být uschované, ale naopak by měly těšit všechny lidi svou krásou. Pokud máte rádi šperky, zapomeňte na chvíli na diamanty a objevte krásu ostatních minerálů. Kamenná bižuterie je úchvatná, můžete se ozdobit celým spektrem kamenů. Nejoblíbenější volbou jsou kameny podle zvěrokruhu. Zvolte si kámen, který k vašemu znamení patří nebo který vás nejvíce láká svou krásou. Bude to průzračný křišťál nebo snad temný turmalín?

Drahé kameny jsou stále populárnější v interiérech, drobné kamenné dekorace jsou nepřehlédnutelné. Můžete mít krásné kamenné sošky v mnoha tvarech, od geometrických až po zvířecí sošky. Krásné jsou kamenné svícny nebo i samotné surové kameny. Velmi lákavou ozdobou jsou stromečky štěstí, jde o ozdobu, která vám přinese prosperitu a blahobyt. Pokud vás minerály zajímají, eshop se pro vás stane krásnou inspirací i zdrojem poznání, najdete zde mnoho informací o drahých kamenech i jejich atlas.