A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Bastard, to jsou vtipná trička pro každého

Možná se vám už také někdy stalo, že jste se pozastavili nad vtipnou aplikací trička ve vašem okolí. Vtipná a výstižná trička, ale také mikiny, batohy či ponožky, jsou tak trochu fenoménem dnešní doby. Kdo by nechtěl slyšet na svou adresu: „Jé, ty máš dobrý tričko? Kde jsi ho koupil?“ Odpovědí může být: „Na Bastardu.“ E-shop bastard.cz se soustředí nejen na vtipná loga, slogany, obrázky a nápisy, ale také vysokou kvalitu svých produktů.

Neustále nové vtipné oblečení

Bastard.cz patří mezi e-shopy, kde se vyplatí přihlásit odběr. Po počátečním úspěchu rozhodně neusnuli na vavřínech a své produkty neustále inovují. Nejen, že každou chvíli přibude nový vtip na některém z mnoha produktů, ale také přibývají možnosti, jak vtip „nosit“. Kromě triček a mikin máte na výběr k dispozici osušky, ponožky, polštáře, vaky a mnoho dalšího. Nejvíce oblíbená však zůstávají dámská a pánská vtipná trička.

Vývojáři dokonce dávají šanci novým „komikům“, jejichž vtip se může objevit na výrobcích značky Bastard.

Vtipné potisky na kvalitních produktech

U oblečení a ostatních produktů značky Bastard máte jistotu, že se neopere barva, nepopraská ani nevybledne aplikace, tričko nebo stylové pánské mikiny se nesrazí.

Oblečení můžete prát a sušit jak jste běžně zvyklí.

Na své si přijde opravdu každý

Výběr vtipných aplikací je velmi rozmanitý, a proto je na e-shopu k dispozici filtr, díky kterému můžete vybírat pouze z témat, která vás zajímají. Filtr je výhodný také při výběru dárku. Je váš kamarád blázen do fotbalu, partnerka je závislá na kávě či milovnice vína – to jsou jen některé z mnoha možností, které na webu bastard.cz najdete.

Ať už chcete vtipně obdarovat někoho z blízkých nebo upozornit vtipně na svou osobnost, a současně si dopřáváte rádi kvalitní oblečení, je bastard.cz to pravé.