A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Hobby & bydlení

Pořiďte si levnou, kvalitní, jednoduchou a elegantní kuchyňskou linku

Také už máte vyzkoušeno, že v jednoduchosti je krása? A právě díky jednoduchosti a klasickým rozměrům se dá na nové kuchyňské lince velmi ušetřit. Pokud bydlíte v bytě, kde je kuchyně menších rozměrů, nebo máte menší kuchyni v domě, příp. řešíte kuchyňskou linku na chalupu, nemusíte oslovovat stolaře, aby vám vyrobil skříňky do kuchyně na míru. Ušetřete díky Sg-nabytek.cz, kde najdete hezké, jednoduché a kvalitní kuchyňské linky za nízké ceny.

Bílé i dřevěné kuchyňské linky

Aktuálně jsou velmi moderní jednoduché bílé kuchyňské linky, stejně jako jakýkoli jiný druh nábytku. Bílá prostor prosvětlí, opticky jej zvětší, do malých prostorů je bílý nábytek velmi přínosný. Sg-nabytek.cz vám nabízí několik modelů bílých kuchyňských setů, abyste si mohli vybrat z různých délek pracovní desky a počtu skříněk, i třeba variantu do písmene „L“. 

Aby nábytek nepůsobil fádně, doplňuje jej pracovní deska v designu masivního dřeva. Nechybí ani úchyty, které jsou jednoduché, aby ladily s ostatním vybavením v interiéru i tam, kde je linka umístěna do kuchyně, jež je součástí obýváku, nebo rovnou celého bytu 1kk. 

Jídelní stůl padnoucí ke kuchyňské lince

Mnoho domácností má v kuchyni jídelní stůl a židle. Pokud i vy jíte v kuchyni, pak se podívejte na zajímavé jídelní stoly a vyberte si takový, který bude k nové lince ladit. Ideální je vybrat jej v bílé barvě, nebo v barvě pracovní desky kuchyňské linky. Oživit prostor pak můžete barevnými židlemi s dřevěnou či kovovou konstrukcí. 

Jednoduchý, přitom zajímavý a hezký je např. jídelní stůl OSLO 1 nebo kulatý jídelní stůl OSLO 3. Pokud chcete spíše přírodní dekor, co třeba moderní kulatý jídelní stůl TODI 100 cm v dekoru buk / bílá?

Kompletní nabídku kuchyňský linek, jídelních stolů, jídelních židlí, ale i postelí, nábytku do obýváku, předsíně, koupelny… najdete na Sg-nabytek.cz.