A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Načerpejte motivaci u moderního umění a získejte možnost rozšířit si sbírku!

Jste milovníky moderního umění, nebo dokonce také sběrateli? Pak moc dobře víte, že není příliš mnoho míst, kde byste se mohli pravidelně pokochat opravdu povedeným moderním uměním, aniž byste přitom museli cestovat velké dálky. Galerie u Betlémské kaple je ale místem, které vám nabízí možnost zážitků s moderním uměním kdykoliv, a dokonce v našem hlavním městě.

Jedná se tak o zajímavou lokalitu pro milovníky moderního umění. A co více, dokonce máte možnost si díky prodejní výstavě rozšířit svoji sbírku o nové zajímavé kousky!

Možnost prohlédnout si kupovaná díla

Mnohdy může být nepříjemností to, že nemáte možnost si dostatečně prohlédnout díla, která kupujete. To ale rozhodně není případem, který byste řešili v rámci betlémské kaple. Zcela naopak je místní prodejní galerie umění specifická v tom, že si kdykoliv můžete zakupovaná díla prohlédnout. Díky tomu tak vždycky budete moc dobře vědět, jaký kousek si kupujete. To je rozhodně nesporná výhoda, kterou vám mohou neobvyklé prodejní galerie umění jednoduše nabídnout.

Rozšiřujte sbírku také online!

Ačkoliv je Praha v centru republiky, tak je stále pro někoho nemožné z prostorových nebo časových důvodů navštěvovat pravidelně prodejní výstavy umění přímo na místě. Zcela naopak jsou ale skvělou možností online aukce obrazů. Sama Galerie u Betlémské kaple ve snaze zpřístupnit moderní umění co největšímu množství sběratelů. Díky tomu se tak můžete ucházet o nové kousky do své sbírky, aniž by vás to stálo dlouhé cestování nebo opouštění pohodlí domova. Mnozí ale i tak dávají přednost osobní prohlídce umění přímo na místě.

Atraktivní i když nechcete nakupovat

Sama Galerie u Betlémské kaple ale rozhodně není jenom pro zájemce o nákup. Samotná galerie obrazů vám nabízí neobyčejný zážitek, který ocení všichni milovníci nejen moderního umění. V tradičním a poměrně obyčejném interiéru jsou jednotlivé obrazy ještě mnohem výraznější, než byste jinak mohli očekávat. Díky tomu nic neubírá pozornost a prostor právě pro obrazy jako takové, které díky tomu mohou doslova zazářit.