A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Ostatní

Nohy stolu hrají v interiéru velkou roli. Jak vybrat ty správné?

Když se rozhodnete pro koupi nového stolu, zřejmě vás nenapadne přemýšlet o designu nohou, ale věřte, že existuje několik možností. Nohy stolu jsou pro váš interiér důležitější, než si myslíte, a to nejen kvůli své funkčnosti v místnosti.

Nohy stolu toho dokáží více, než jen udržet stůl nad zemí; udávají tón nábytku a jsou to právě nohy, které dávají nábytku jedinečný styl. Kromě toho kvalitní stolové nohy zajistí stabilitu a dostatečnou pevnost, která je, zejména při každodenním používání, velmi důležitá. Dostatečná kvalita a pevnost dodá produktu vyšší hodnotu a záruku dlouhověkosti.

Kvalitní nohy pro všechny typy stolů

Jistě víte, že existuje několik typů stolů, každý slouží konkrétnímu účelu: konferenční stolky, jídelní stoly, stoly na terasu, noční stolky, velké stoly do zasedacích a konferenčních místností atd. Některé jsou pouze dekorativní, jiné jsou hojně využívané, díky nohám můžete vylepšit design u všech typů stolů.

Kvalitní nohy v moderním a neotřelém designu objevíte na steelbro.cz. Různé tvary nohou v moderním stylu jsou zhotovené z kvalitní oceli. Materiál sám o sobě je známý svou odolností a pevností.

Moderní styl

Lidé v současnosti dbají na vyhraněný styl interiéru než kdy dřív. Ocelové nohy v moderním stylu jsou ideálním doplňkem pracovního, jídelního nebo konferenčního stolu. Nejenže se černá hodí ke všemu, jak všichni víme, ale také zvýrazní interiér, který se stává moderní a jedinečný.

Ocelovou stolovou podnož lze doplnit o stolovou desku z různých materiálů. Nebojte se i neobvyklých kombinací jako je dřevo a kov.

Moderní interiér s prvky černé oceli

Černá je neutrální barvou, která z módy nevyjde nikdy, a to ani v oblasti interiéru. Na steelbro.cz objevíte nejen ocelové nohy ke stolům a židlím, ale také ocelové police, regály a oblíbené ocelové regály na víno.