A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Když nová podlaha, tak jedině od odborníků

Pokud vás čeká výměna staré podlahy za novou, mějte na paměti, že se jedná o dlouhodobou investici a rekonstrukci, která se provádí vždy za velmi dlouhou dobu a raději tedy vše potřebné svěřte do rukou odborníků. Řadí se mezi ně i Podlahy od Floor experts.

Proč právě FLOOR EXPERTS?

Protože patří mezi specialisty, kteří se zaměřují nejen na podlahy dřevěné, ale i z vinylu, laminátu či PVC. Veškeré produkty, jež společnost nabízí, jsou ve velmi vysoké kvalitě. Svým zákazníkům poskytují dokonalé služby a navrhují řešení tak, aby vyhovovala konkrétním požadavkům a představám. Velkou oporou jsou i zkušenosti, které společnost získala díky dlouholetému působení na našem trhu.

Co společnost nabízí?

Vybrat si můžete podlahy z různých druhů materiálů. Patří mezi ně podlahy ze dřeva, z vinylu. Laminátu či PVC.

  • Dřevěné podlahy

Díky tomu, že dřevo je materiál přírodní, poskytuje dřevěná podlaha pocit tepla a příjemnou atmosféru v každé místnosti jejíž je součástí. Je to materiál vhodný do jakéhokoli interiéru a lze jej kombinovat jak s doplňky kovovými, tak i kamennými či skleněnými. Vybírat si můžete z celé řady dekorů i barevných odstínů a to díky technologii výroby, která se ubírá velmi rychle vpřed.

  • Laminátové podlahy

Vyrábějí se lepením více vrstev a ve většině případů napodobují dřevo. Lze si však pořídit i laminátovou podlahu, která je napodobeninou i jiných materiálů. Pokud si zvolíte podlahu z laminátu, neuděláte chybu, neboť volíte pohodlí, funkčnost a její všestranné využití. Kromě toho je tento typ podlahy pěkný a má dlouhou životnost.

  • Vinylové podlahy

Velkými výhodami tohoto typu podlahy jsou její antistatické a antibakteriální vlastnosti. Kromě toho je dokonale odolná vůči opotřebení, je pružná a nehořlavá. Lze je využít jako skvělou náhradu za podlahy parketové nebo laminátové. Velkou výhodu je jejich nenáročná údržba, postačí vlhká utěrka.