A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Zednické nářadí z online železářství

Nejen nářadí a další potřeby pro zedníky, ale i ruční elektrické nářadí nebo jiné řemeslnické nářadí, jako jsou různé druhy kleští, hasáky či sekáče, to vše si můžete pořídit v online železářství společnosti Eli M Store, s.r.o. Výrobní podniky, autodílny nebo profesionální řemeslníci se mohou stát partnery této společnosti a využívat veškeré jí nabízené výhody. Pokud máte zájem o spolupráci v oblasti prodeje nářadí nebo jeho servisu, stačí na webových stránkách společnosti vyplnit svůj e-mail v kolonce „Mám zájem o spolupráci“. Pracovník Eli M Store se vám co nejdříve ozve a dohodne s vámi podmínky spolupráce podle vašich požadavků.

Potřeby pro zednické práce

Jak velké, tak i malé stavební firmy, ale i stavebníci, kteří se chtějí pustit do stavby rodinného domu svépomocí, mohou využít pestrou nabídku sortimentu pro zednickou činnost. V nabídce nenajdete pouze tradiční zednické nářadí, jako jsou zednické lžíce, fanky, kladívka či hladítka na omítku. Ale online železářství Eli M Store nabízí kromě ručního zednického nářadí i míchačky, kolečka, bednění a další potřeby, bez kterých se žádná stavba či rekonstrukce domu či bytu neobejde. V online železářství ovšem můžete nakupovat i další potřeby pro různé stavební profese, a to od alu textilních pásek až po kombinézy s elastickou kapucí.

Pomůcky pro obkladače

Řemeslníci i běžní kutilové si mohou vybírat také v kategorii nářadí určeného pro obkladačské práce nebo pro pokládku dlažby. Zde jsou na výběr například vytlačovací pistole, mezi kterými si můžete vybrat chromové, krokové, pistole na PUR pěnu, na chemické kotvy a každá má navíc ještě své typy. V sortimentu nechybí ani různé pomůcky pro spárování obkladů či dlažby.

Další nabídka pro zedníky

Stavební firmy si mohou u společnosti Eli M Store objednat nejen zednické nářadí, ale také například sítě na lešení zelené barvy. Jejich účelem je zajištění bezpečnosti zedníků pohybujících se po lešení, ale i chodců procházejících pod lešením. Síť je ochrání před drobným padajícím materiálem a samotní zedníci jsou chráněni před slunečním svitem. Dalším přínosem sítí je ochrana fasády před rychlým vysycháním například při štukování nebo nanášení barev.