A co vy na to

Novinky a zajímavosti z domova i ze světa

Zajímavosti

Kde nakoupit náplně do tiskáren

Nezbytnou součástí každé tiskárny či kopírky jsou jejich náplně, čili cartridge do tiskáren. Toto je označení pro náplně do barevných a černobílých inkoustových tiskáren. Importem ze zahraničí a distribucí různého spotřebního materiálu do laserových a inkoustových tiskáren a kopírek se zabývá firma TonerDepot.cz. Zákazníkům nabízí renovované a kompatibilní tonery a inkoustové cartridge, jejichž kvalita snese srovnání s originálními tonery. Této úrovně dosahuje díky spolupráci s největšími dodavateli a výrobci tonerů a náplní v zahraničí i v tuzemsku.

Co v nabídce najdete?

Vybírat si můžete z celé řady kvalitních tonerů, ať již originálních, nebo i levnějších alternativních, které jsou však plně kompatibilní a mají prémiovou kvalitu. Například jsou to tonery, náplně čili kvalitní cartridge Lexmark, ale i jiných značek. Pokud v nabídce nenajdete svůj typ tiskárny Lexmark, kontaktujte firmu TonerDepot, která umí požadovanou náplň zajistit. Dalším sortimentem jsou speciální refill kity pro samostatné a úsporné doplňování inkoustu.

Jak vybrat vhodnou náplň do tiskárny?

Firma TonerDepot.cz nabízí v kategorii tonerů a náplní do tiskáren tři typy kazet. Jsou to jednak originální cartridge do tiskáren konkrétní značky, jednak alternativní, ale plně kompatibilní náplně a posledním typem jsou Prémiové tonery a náplně. Alternativní a Prémiové produkty nejsou originální. Všechny uvedené názvy slouží pouze ke specifikaci kompatibility. Nejdražší a také nejspolehlivější jsou pochopitelně originální výrobky, které zákazníkovi zajistí nejkvalitnější výtisk a vydatnost laserového toneru nebo inkoustové kazety. K nevýhodám patří neustále se zvyšující cena originálního spotřebního materiálu.

Výhody alternativních tonerů

Největší výhodou je cena kazet a tonerů. V porovnání s originálním tonerem a náplní činí úspora až 70%. Je sice pravdou, že kvalita tisku nemusí v některých případech dosahovat úrovně originálního materiálu. Ovšem ale technologie výroby se neustále zlepšuje, což se projevuje i na stále vyšší kvalitě alternativních kazet.